19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 15 Temmuz Demokrasi Meydanında kutlandı.Kutlama programına Kaymakam DAYANÇ, Protokol üyeleri, daire amirleri ve halk katıldı.
Kutlama programı saat 10.30 da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Behzat DAYANAN tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını öğrenciler tarafından okunan şiirler izledi. 
Eruh Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü halk oyunları ekibinin gösterilerinin ardından Eruh Çok Programlı lisesi öğrencilerinin ege yöresi oyunları ile  Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Judo kursu öğrencilerinin gösterileriyle güreş kursu öğrencilerinin gösterileri sunuldu.
spor gösterilerinin ardından yapılan halat çekme yarışını Sağlık Spor takımı kazandı. Kazanan takıma ödülleri Kaymakam DAYANÇ tarafından verildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ilçe çapında düzenlenen kompzisyon yarışmasında dereceye giren öğrencinin eserini okuması ve ödüllendirilmesiyle kutlama programı sona erdi.
 
Murtaza DAYANÇ
Eruh Kaymakamı
 
 
MANEVİ DEĞERLERİMİZ