İçişleri Bakanı Yardımcısı Sayın Mehmet ERSOY, beraberinde Vali Sayın Ali Fuat Atik, Siirt 3. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Sayın Selçuk Yavuz, ilçemizi ziyaret etti. 

İçişleri Bakanı Yardımcısı Sayın Mehmet ERSOY ve beraberindeki heyeti Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler helikopter pistinde karşıladı.

Kaymakam DAYANÇ’tan ilçede yapılan yatırımlar , uygulanan projeler ve çalışmalar hakkında bilgi alan İçişleri Bakanı Yardımcısı Sayın Mehmet ERSOY yaptığı konuşmada, Türkiye’nin son iki yıldır bugüne kadar görülmemiş bir şekilde kararlı ve başarılı bir şekilde terörle mücadele ettiğini söyledi. 

Eruh Kaymakamlığı Kültür Merkezi ve Şal-Şepik Atölyesi’ni ziyaret eden İçişleri Bakanı Yardımcısı Sayın Mehmet ERSOY, dokuma kumaşının yapılışı ve atölye ile ilgili  şal-şepik kumaşını dokuyan ustalardan bilgi aldı. 

İçişleri Bakanı Yardımcısı Sayın Mehmet ERSOY, daha sonra 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra İçişleri Bakanı Yardımcısı Sayın Mehmet ERSOY ve beraberindekiler Kaymakam DAYANÇ tarafından uğurlandı.

İSAY2 Galeri

Murtaza DAYANÇ
Eruh Kaymakamı
 
 
MANEVİ DEĞERLERİMİZ