İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ,  Milletvekilimiz  Sayın Prof. Dr. Yasin AKTAY , Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, Siirt Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Murat ERMAN ve beraberlerindeki heyet ilçemizi ziyaret etti.

        İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve beraberindeki heyet ziyaret programına İlçe Jandandarma Komutanlığında düzenlenen atanan ve göreve başlayacak olan Geçici Koruların yemin törenine katıldırlar. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ve Valimiz Sayın Mustafa TUTULMAZ  Geçici Koruculara hitaben birer konuşma yaptılar. Geçici Korucuların yeminlerinin ardından Sayın Bakanımız tarafından Geçici Korucular tek tek tebrik edildi.

        Sayın Bakanımız ve beraberindeki heyet ilçemizede kalabalık bir halk topluluğu tarafından karşılandı. Esnafları ziyaret eden Sayın Bakanımız ve beraberindeki heyet bir müddet halkla sohbet ettiler, halkın sorunları üzerine konuşup talep ve beklentilerini dinlediler.

        Sayın Bakanımız ve beraberindeki heyeti 15 Temmuz Demokrasi Meydanında bekleyen topluluğa önce Millet Vekilimiz Sayın Prof. Dr. Yasin AKTAY hitap etti. Ardından Sayın Bakanımız Süleymen SOYLU Halka hitap etti.

        Sayın Bakanımız ve beraberindeki heyet ilçe belediyesini ziyaret ederek Kaymakam ve Belediye Başkanı Sayın Murtaza DAYANÇ'tan yapılan çalışmalar, projeler ve yapılması planlanan işler hakkında bilgi aldılar. Belediye Başkanlığını ziyaretin ardından Sayın Bakanımız ve beraberindeki heyet halkla vedalaşarak ilçemizden ayrıldı.

İSAY2 Galeri

                                                                

 

 

   

 

                
                                                                                 
                                                                                           
 
 
Murtaza DAYANÇ
Eruh Kaymakamı
 
 
MANEVİ DEĞERLERİMİZ