Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet Bilgili Köyü ile Bilgili Köyüne bağlı Demirciler ve Çayırlı Mezrasını ziyaret etti.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet ziyaretlerine Demirciler Mezarsıyla başladılar. Mezrada vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam DAYANÇ vatandaşlardan köyleriyle ilgili bilgi aldı ve sorunlarını dinledi. Demirciler Mezrasının ziyaretinin ardından Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler Çayırlı Mezrasına geçtiler. Çayırlı mezrasında da vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam DAYANÇ köyde karşılaştığı çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.
Ziyaretine Bilgili Köyü ile devam eden Kaymakam DAYANÇ , vatandaşlarla sohbetinin ardından köyün okulunu ve camiisini de ziyaret etti. Okul öğrencileriyle sohbet eden Kaymakam DAYANÇ öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler Kuşdalı köyü ve Kuşdalı Köyünün Tatlıpınar mezrasını da ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti ve köyün sorunlarıyla ilgili bilgi aldı. Köy okulunu da ziyaret eden Kaymakam DAYANÇ öğrencilerle sohbet ederek öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.
 
İSAY2 Galeri
Murtaza DAYANÇ
Eruh Kaymakamı
 
 
MANEVİ DEĞERLERİMİZ