Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet Gedikaşar, Yanılmaz ve Görendoruk Köylerini ziyaret etti.
Gedikaşar köyünde Türkiye'nin yaşayan en yaşlı insanı olan Mehmet ESEN'i evinde ziyaret eden Kaymakam DAYANÇ , yaşlı vatandaşımızın hatırını sorarak vatandaşımızın ihtiyaçlarını dinledi. Köydeki  vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam DAYANÇ , köyün sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler Yanılmaz köyünde muhtar ile bayanlı erkekli vatandaşlar tarafından karşılandı. Vatandaşlarla bir müddet sohbet eden Kaymakam DAYANÇ köyün sorunları ve ihtiyaçlarıyla ilgili muhtardan bilgi aldı.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekileri Görendoruk köyünde vatandaşlar karşıladı. Kaymakam DAYANÇ, köyde yaşayan bayanlar, erkekler ve çocuklarla bir müddet sohbet ettikten sonra Şehit Teğmen Akın AKIN İlkokulunu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Kaymakam DAYANÇ öğrencilere hediyeler dağıttı.
İlkokulu ziyaretlerinin ardından Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler Görendoruk Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler. Kaymakam DAYANÇ karakolda görev yapan kahraman askerlerimizle sohbet etti.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler son olarak Çizmeli Köyü Muhtarının eşinin vefatı nedeniyle Çizmeli Köyüne taziye ziyaretinde bulundu. Taziye sonrası karşışatığı vatandaşlar ve çocuklarla sohbet eden Kaymakam DAYANÇ , çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
 
İSAY2 Galeri