Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet , Bağgöze, Çeltiksuyu, Salkımbağlar,Savaş ve Yelkesen Köylerini ziyaret etti.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet ilk olarak Bağgöze köyünde güvenlik güçlerini ziyaret etti. Vatani görevlerini ifa eden kahramanlarla bir müddet sohbet eden Kaymakam DAYANÇ güvenlik güçlerini ziyaretinin ardından  Bağgöze Lisesini ziyaret ederek okul idaresi öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam DAYANÇ Bağgöze Lisesinde okuyan ve sındava hazırlanan öğrencilere yardımcı kaynak dağıttı.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet Çeltiksuyu köyündeki bir çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Çeltiksuyu Köyünden sonra Kaymakam DAYANÇ ve berberindekiler Salkımbağlar Köyünde vatandaşlarla sohbet ettiler, Salkımbağlar köyünde yapılan taziye evini ziyaret etti,  ardından Kaymakam DAYANÇ köy okulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti, öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.
Salkımbağlar Köyü ziyaretinin ardından Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler Savaş Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler, Kaymakam DAYANÇ köy muhtarından köy ve köyün sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.
Son olarak Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler Yelkesen Köyü güvenlik güçlerini ziyaret ettiler. Üs bölgelerinde incelemede bulunan Kaymakam DAYANÇ bölük komutanından karakol ve güvenlik güçleriyle ilgili bilgi aldı. Köy meydanında vatandaşlarla buluşan Kaymakam DAYANÇ, vatandaşlarla sohbetinin ardından karşılaştığı çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.
 
İSAY2 Galeri