Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler Ufaca, Kavakgölü, Yeşilören, Çırpılı, Üzümlük ve Gölgelikonak Köylerini ziyaret etti.
Ziyaretlerine Ufaca köyünden başlayan Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler , vatandaşlarla sohbet ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler köydeki taziye yerini ziyaret ederek cenaze sahiplerine taziye dileklerinde bulundular.
Ufaca köyünden sonra Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet , Kavakgölü köyünü ziyaret ettiler. Bir müddet vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam DAYANÇ köy okulunu da ziyaret ederek, okulda incelmelerde bulundu, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilere hediyeler dağıttı. Kavakgölü köyünden Yeşilören köyüne geçen Kaymakam  DAYANÇ , Yeşilören köyünde vatandaşlarla sohbet etti. Köyün sorunları ve vatandaşın sıkıntılarıyla ilgili bilgi aldı. Köy okulunu da ziyaret eden Kaymakam DAYANÇ öğretmenden okul ile ilgili bilgi aldıktan sonra öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.
Çırpılı Köyünü  ziyaret eden Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet köyün muhtarından köyün sorunlarıyla ilgili bilgi aldıktan sonra vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti. çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.
Üzümlük Köyü ziyaretinde Kaymakam DAYANÇ ve beraberindekiler vatandaşlarla sohbet  ettikten sonra köyün okulunu da ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundu. Öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Kaymakam DAYANÇ öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.Kaymakam DAYANÇ ve berabeindekiler Çırpılı Jandarma Karakolunu ziyaret ederek burada vatani görevlerini ifa eden kahramanlarımızla sohbet etti.
Köy ziyaretlerinde Kaymakam DAYANÇ ve beraberinekiler son olarak Gölgelikonak köyüne uğradı. Vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam DAYANÇ, köyün sorunlarıyla ilgili köy muhtarından bilgi aldı.
İSAY2 Galeri