Sayın Valimiz Ali Fuat ATİK'in eşi Sayın Fulya ATİK himaylelerinde gerçekleştirilen "Yöresel Yemek Yarışması" Eruh etabına katılmak üzere ilçemizi ziyaret etti.
Sayın Valimizin eşi Sayın Fulya ATİK ve beraberindekiler  İlçe Kaymakamımızın eşi Sayın Damla DAYANÇ tarafından karşılandı. Sayın Valimizin eşi Sayın Fulya ATİK ilçe programına  Yunus EMRE ana okulunu ziyaret ederek başladı. Öğrencilerle sohbet eden Sayın Fulya ATİK öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı. Ana okulu ziyaretinden sonra İlçe Kütüphanemizi ziyaret eden Sayın Fulya ATİK kütüphanede öğrenciler tarafından çiçek ile karşılandı. Kütüphane yöneticisinden kütüphane hakkında bilgi alan Sayın Fulya ATİK öğrencilerle de sohbet etti.
        Sayın Fulya ATİK programına ilçemize yeni kurulan Kültür Merkezini ziyaretle devam etti. Sayın Fulya ATİK bir şehit ailesini de ziyaret ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.
        Sayın Fulya ATİK ve beraberindekiler öğle yemeğinin ardından Kadın Toplum Merkezi ve Eruh Kaymakamlığı Şal Şepik atölyesini ziyaret etti
        Sayın Fulya ATİK ve beraberindekiler daha sonra "Yöresel Yemek Yarışması" Eruh etabını izlemek üzere kapalı spor salonuna teşrif etti.
Yemek yarışmasının sonunda katılımcılara çeşitli hediyeler veren Sayın Fulya ATİK ve yarışmada dereceye giren yarışmacıların ödüllerini verdi.
yemek yarışmasının sonunda Sayın Fulya ATİK ve beraberindekiler Sayın Damla DAYANÇ tarafından uğurlandı.
 
İSAY2 Galeri
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Murtaza DAYANÇ
Eruh Kaymakamı
 
 
MANEVİ DEĞERLERİMİZ