Ramazan Bayramı Münasebetiyle düzenlenen bayramlaşma programı Eruh Belediyesi lokalinde saaat 10.00 da başladı. Kaymakam DAYANÇ vatandaşlar ve kamu kurumu personeliyle bayramlaştı. Kaymakam DAYANÇ yaptığı konuşmada kardeşlik , birlik ve beraberlik mesajı veririken Ramazan Bayarmının hayırlara vesile olmasını diledi.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet İlçe Emniyet Amiriliğine bayram ziyaretinde bulunarak görev yapan polis ve özel harekat timleriyle bayramlaştı.
Kaymakam DAYANÇ ve beraberindeki heyet İlçe Emniyet Amiriliği ziyaretinden sonra İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret edek görev yapan kahraman mehmetçiklerle bayramlaştı.
Kaymakam DAYANÇ bayramlaşma programına 2. Komando Tabur Komutanlığında görev yapan kahraman mehmetçiklerle bayramlaşarak devam etti. Mevzilerde nöbet tutan askerlerimizide ziyaret eden Kaymakam DAYANÇ nöbetteki askerlerimizle sohbet etti.
İlçemizdeki Şehit yakınları ve gazi ailelerini de ziyaret ederek bayramlaşan Kaymakam DAYANÇ yolda karşılaştığı çocularla da bayramlaştı.
 
İSAY2 Galeri